Nabízíme široké spektrum polygrafických výrobků od vizitek, dopisních papírů a firemních tiskopisů včetně propisovacích, společenských tiskovin, letáků, prospektů, katalogů, knih, obecních zpravodajů, periodických i neperiodických publikací, kalendářů, pohlednic, samolepek, etiket, bloků včetně propisovacích, s možností zpracování ve všech jazykových mutacích (angličtina, němčina, ruština, bulharština, chorvatština, atd.).To vše od grafického zpracování až po následné dokončující knihařské zpracování jako falcování, laminování, vazba V1 a V2, výsek, kašírování a perforaci. Nabízíme nejen tisk na běžný ofsetový papír, ale i tisk s rozsáhlým sortimentem grafických i speciálních papírů o plošné hmotnosti od 60 do 350g/m2. Dále nabízíme grafické zpracování reklamních a informačních transparentů a tabulí, reklamy na výlohy, auta, autobusy a jiné. Nabízíme i osvit filmů na naší osvitové jednotce. Rovněž nabízíme kompletní grafické zpracování image vaší firmy (logotypy).

Hlavní důraz je kladen na rychlost a kvalitu výrobků a serióznost jednání se zákazníky. O kvalitě práce nejlépe vypovídají naše reference a zkušenosti spokojených zákazníků, mezi něž mimo jiné patří EuroSitex s. r. o., RAVAK a. s., Ministerstvo informatiky, MSM spol. s. r. o., WEBAC Vibro s. r. o., Arcibiskupství pražské, Biskupství litoměřické, Svatá Hora, Česká biskupská konference, Karmelitánské nakladatelství, s.r.o., Tiskárna Libertas, Divadlo Nablízko, o. s., PES - Peněžní expresní service s.r.o., SPORTTURIST Special, ILLA original modell s.r.o., Extol Inn s.r.o., MSM spol. s r. o., RAVAK a. s., Euro SITEX, spol. s r. o., Ludwig Krieger GmbH a další významné společnosti.

Vypracování kalkulace tisku je zdarma, takže nečekejte a přesvědčete se sami, že tiskárna PRIMA společnost s. r. o. je řešením tisku přesně upraveným na míru Vašich potřeb. Ceny se tedy vypočítávají na konkrétní zadání zákazníka. Moderní technologické vybavení naší tiskárny nám umožňuje zajistit pro Vás produkci tiskovin nejvyšší kvality ve velmi krátkých dodacích lhůtách a za velice atraktivní ceny. Tým našich profesionálních pracovníků pracujících v polygrafii již řadu let je připraven splnit Vaše náročné požadavky.

Naše firma pracuje se stroji a technologickým vybavením značek:
ADAST    RISO    HORIZON    NAGEL    CROSFIELD    XEROX